Kočíky Neonato Puro pre náročných rodičov

Jeden by sa nazdal, že vybrať kvalitný kočík nie je žiadna veda. Keď sa však pred vami ocitne rozsiahla ponuka obľúbených kombinovaných kočíkov, môže byť skutočne problém vybrať si. Kočíky Neonato Puro ale upútajú už na prvý pohľad.

Jednoduché ovládanie a nízka hmotnosť

Kočík poskytne dieťatku útočisko minimálne na dva roky. Práve preto sa treba rozhodnúť pre taký, s ktorým bude radosť vyraziť do terénu. Michaela taký vlastní. Nechala sa očariť jeho moderným vzhľadom a praktickými vlastnosťami, vďaka ktorým je ideálny do každého terénu. Stavila na značku kočíkov Neonato Puro. Najskôr ju upútal ich dizajn, až potom sa pustila do spoznávania ostatných predností značky. Kočíky Neonato Puro sú ľahučké a aj manipulácia s nimi je taká jednoduchá, že sa dá zvládnuť len jednou rukou. Michaela dokáže kočík hravo rozložiť a po zložení jej na chodbe či v kufri auta zaberie len minimum miesta. Vďaka ľahkému, no napriek tomu odolnému hliníku použitému na podvozku nemá problém kočík vyniesť po schodoch, ak niekde chýba bezbariérový prístup. Podľa aktuálnej nálady sa môže s kočíkom Neonato Puro vybrať do mesta na nákupy alebo aj na výlet do prírody. Do priestranného košíka na podvozku sa zmestí všetko potrebné, a keďže sa uzatvára na magnetku, nič z neho netrčí ani nevypadne. Výhodou sú aj nafukovacie kolesá, ktoré idú hladko a ticho na akomkoľvek povrchu. Keď chce Michaela uspať svoje dieťa čo najrýchlejšie, často vyráža s kočíkom na trávnatý alebo hrboľatý povrch, ktorý drobčeka okamžite ukolíše. Ani jej partner sa na značku Neonato Puro nemôže sťažovať. Rukoväť z eko kože dokáže prispôsobiť svojej výške, a tak si pri kočíku nepripadá smiešne a ľahko sa mu s ním manipuluje.

Kočíky Neonato Puro pre náročných rodičov (Foto: kociky.sk)

Neonato Puro je kočík snov

Michaelino bábätko rastie ako z vody, no hlboká vanička kočíka mu je napriek tomu stále veľmi pohodlná a často mu nahrádza aj vlastnú postieľku. Je to aj pre kvalitný penový matrac, ktorý prináša najmenším tie najsladšie sny. Podľa toho, či drobček spinká alebo chce pozorovať okolie, možno vaničku nastavovať do dvoch pozícií a potrebám prispôsobovať aj striešku kočíka. V prípade veterného a chladného počasia je kryt na hlbokú vaničku na nezaplatenie. Najmä pokiaľ Michaela nemá poruke pláštenku na kočík. Kočíky Neonato Puro majú aj rovnako prepracované športové sedačky. Niekedy chce dieťatko pozorovať mamku, inokedy veľký známy aj neznámy svet. Podľa toho si Michaela otáča sedačku v smere či v protismere jazdy. Drobček si v športovom kočíku pohodlne poleží aj posedí v troch polohách. Čím je však iný oproti ostatným značkám? Michaela si vie nastaviť preferovanú výšku sedačky, a tak si môže so svojím dieťaťom hľadieť priamo do očí, aj keď sedí a kŕmi ho v parku počas pravidelných prechádzok. Strava, plienky a všetko potrebné sa jej zmesí do priestrannej tašky s priehradkami, v ktorej má vždy poruke aj prebaľovaciu podložku. Prevedení kočíkov Neonato Puro je množstvo, a keďže Michaela preferuje skôr neutrálne farby, ľahko si našla kočík podľa vlastného vkusu.

Text: PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!