Rýchle chudnutie – naozaj existuje? Vyskúšajte naše tipy!

Chudnutie na poslednú chvíľu do plaviek alebo nečakané sľuby, že do konca mesiaca dáte dole tých desať kíl navyše obvykle nevyjdú. V nasledujúcom článku vám však ponúkame niekoľko tipov, ktoré môžu chudnutie naozaj urýchliť. Myslite však na to, že nikdy nejde o zázračný tip, vďaka ktorému si upravíte figúru – je to len začiatok dlhej cesty.

Rýchle chudnutie - naozaj existuje? Vyskúšajte naše tipy!
(zdroj: unsplash.com)

Zázračná a pritom taká obyčajná

Zahrňte do svojho života vodu s citrónom. Možno ste už o nej počuli a je to naozaj pravda – obyčajná voda s kvapkou citróna vás dokáže nielen nakopnúť do nového dňa, ale aj urýchliť celý váš metabolizmus, čo je v prípade chudnutia dôležité. Zlepšením metabolizmu sa totiž zrýchli aj samotné trávenie. Viete, prečo je to tak? Môže za to hlavne vitamín C, ale aj antioxidanty. Tie pôsobia nielen antibakteriálne, ale aj antisepticky a pomáhajú hlavne našej pleti. Citrón obsahuje aj vlákninu pektín, ktorá prečisťuje črevá, a tým pádom aj rýchlejšie chudneme. Vitamín C môžete do svojho tela dostať aj iným spôsobom, najmä, ak vám citrón nerobí dobre. Vyskúšajte nejaký vitamínový doplnok, ktorý kúpite lacnejšie vďaka eTabletke zľavovému kódu.

Pomalšie, v menšom a vychutnávať

Väčšinou si povieme, že najlepšie schudneme, ak nebudeme nič jesť. Nie je to tak. Hoci v súčasnosti sa každý z nás ponáhľa, či už do práce, z práce, pre deti do školy, domov alebo inde, pri jedení by sme to robiť nemali. Namiesto krátkej obednej prestávky by sme si mali jedlo naozaj vychutnať a venovať mu dostatočný čas. Ak náš žalúdok dostane naraz veľké množstvo potravy, ktoré nedokáže efektívne spracovať, výsledkom je prebytočný tuk na bruchu alebo bokoch. Jedzte preto pomalšie a kvalitnejšie. Rozhoduje aj veľkosť sústa. Pri menších sústach, ktoré poriadne prežujete, totiž budete sýti oveľa skôr. Žalúdok si tak postupne zvykne na menšie dávky, časom vám bude stačiť polovičná porcia a budete aj tak dostatočne najedení.

Cvičiť musíte

Hoci to počúvame nerady, bez cvičenia nemôžete očakávať žiadne pozitívne výsledky. Živiny, ktoré cez deň prijímate, sa jednoducho musia rýchlejšie spracovať a prebytočné kalórie zasa dostať priestor na to, aby odišli z tela preč. Odchádzajú tak aj škodlivé látky, a to je tiež dôležité – napríklad cez pot. Nemusíte si hneď predstavovať posilňovňu s milión strojmi na cvičenie, úplne postačí akýkoľvek cvik, ktorý do svojho života zavediete a budete ho vykonávať pravidelne. Napríklad také obyčajné chodenie. Aj každodenná dlhšia prechádzka nakopne vaše trávenie celkom dobre. Veľmi účinné sú napríklad aj drepy. Cvičenie môžete podporiť aj rôznymi doplnkami a správnou výživou – vyskúšajte napríklad MyProtein kód, vďaka ktorému zoženiete čokoľvek lacnejšie a výhodnejšie. Myslite aj na to, že keď sa budete cítiť vo svojom tele dobre a sexi, nezaváži ani jedno-dve kilá navyše. Docielite to napríklad tým, že si nahodíte svoj obľúbený parfém (tie najlepšie ženské parfémy nájdete napríklad aj tu https://www.nakupnaporadna.sk/najlepsie-parfemy-pre-zeny/) a oblečiete šaty, ktoré ste si už roky nedali na seba, ale máte ich rady.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!