4 darčeky, ktorými muža potešíte najviac

Každý chlap má rád, keď je rozmaznávaný a od svojej polovičky dostane darček, ktorý ho vystihuje. Ktoré patria medzi najobľúbenejšie? Nie sú to vtipné boxerky či ponožky, ako by ste si mohli myslieť!

Lístok na zápas tímu, ktorému fandí

Vidieť tak Real Madrid či FC Liverpool naživo a užiť si atmosféru zápasu na vlastnej koži, je zážitok na celý život. Takýto darček patrí rozhodne medzi tie, na ktoré sa nezabúda. Ak chcete obdarovať blízkeho muža, skúste sa vydať smerom vstupeniek na niektorý zo zápasov svetovej ligy. Je to síce finančne náročnejšie, no rozhodnete si šplhnete. Takejto atmosfére sa totiž vyrovná len máločo. A raz za život sa ju oplatí zažiť! Takže šup šup, sledovať ponuky na internete a do toho!

Športový dres

Nechať svojmu manželovi, priateľovi, bratovi či synovi vytvoriť futbalový dres na mieru, je skvelým nápadom, ktorým si nielen, že urobíte očko, ale vyvoláte doslova záplavu šťastia a radosti. Ak teda váš obdarovaný patrí medzi fanúšikov futbalu telom i dušou, určite si príde na svoje. Futbalové dresy na mieru sú k dispozícii pre malých futbalistov od štyroch rokov až po ostrieľaných fanúšikov v XXL veľkosti.

Futbalový dres na mieru (Foto: superfutbal.sk)

Vizitkár, diár alebo puzdro na cigarety

Záleží od typu muža, ale každého potešia drobnosti, ktoré využije na dennej báze. Či už ide o fajčiara, ktorý ocení nové puzdro na cigarety, prípadne štýlový zapaľovač. Bude vás mať denne na mysli, to je príjemný bonus, čo poviete? Máte doma biznismena? Diár alebo elegantný vizitkár sú skvelou voľbou. Aj takéto „maličkosti“ dokážu urobiť dojem, najmä ak sa trafíte do vkusu človeka, ktorému darček kupujete.

Vôňa, ktorá vystihne nositeľa

Fresh, korenistá, jemná alebo športová? Darujte parfum alebo toaletnú vodu, ktorá mužovi vyčaruje úsmev na tvári. Voňavka je vždy trefou do čierneho, aj páni razia motto, že voňaviek nie je nikdy dosť. A vy vaším ďalším kúskom do zbierky len potvrdíte toto pravidlo. Obdarujte toho vášho originálnym parfumom, ktorý bude dokonale charakterizovať povahu nositeľa.

Text: PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!