Ako šikovne kombinovať elegantné dámske oblečenie s obuvou a doplnkami?

Mnohé ženy si kupujú módne časopisy, aby sa pokochali peknými obrázkami a aby sa inšpirovali, ako kombinovať jednotlivé kúsky oblečenia, doplnky a obuv.

Ako šikovne kombinovať elegantné dámske oblečenie s obuvou a doplnkami?
Ako šikovne kombinovať elegantné dámske oblečenie s obuvou a doplnkami? (Foto: unsplash.com)

Ak máte pocit, že z oblečenia vo vašom šatníku sa už nedá vykúzliť žiaden súci outfit, poradíme vám ako šikovne kombinovať elegantné dámske oblečenie s obuvou a doplnkami.

Dámske šaty, dámske sako, výrazné náušnice a lodičky

Dámske šaty nesmú chýbať v dámskom šatníku žiadnej ženy a preto ak už neviete, ako kombinovať dámske šaty, máme pre vás tipy. Skúste jednofarebné dámske šaty skombinovať so vzorovaným alebo s jednofarebným dámskym sakom. Jednofarebné dámske šaty môžete oživiť aj pekným bolerkom. K elegantným šatám stačí kombinovať len výrazné náušnice, napríklad visiace náušnice so Swarovski kryštálmi a pohodlné lakované lodičky.

Dámske šaty sú univerzálny kúsok a dajú sa nosiť počas celého roka. S blížiacou sa jeseňou odporúčame šaty kombinovať s dámskymi sakami, či pletenými bolerkami a hlavne s pančuchami.

Oversize blúzka, nohavice, strieborné prívesky a elegantné poltopánky

Oversize blúzky v svetlých farbách sú veľmi obľúbeným kúskom. Mnohé ženy nimi zakrývajú rizikové partie, ako väčšie bruško, či širšie boky. Ak rady nosíte oversize blúzky, odporúčame vám k nim kombinovať tmavé elegantné nohavice, moderné strieborné prívesky a čo sa týka obuvi, tak v tom prípade odporúčame obúvať elegantné poltopánky – semišové, kožené, či lakované.
Takýto outfit je vhodný najmä do práce a keď k nemu nakombinujete pravé kožené kabelky, budete pútať pohľady všetkých okolo.

Elegantný oversize top, trendy kulotky, bižutéria a šľapky

Aj keď leto síce končí, pekné letné dni ešte majú byť a práve preto vám odporúčame zaujímavú kombináciu letného elegantného dámskeho outfitu. Ak chcete vyzerať šik a byť elegantne oblečená, odporúčame kombinovať elegantný oversize top s minimom vzorov, ideálne jednofarebný s trendy ľanovými, či modalovými kulotkami. K tomuto outfitu môžete obúvať elegantné šľapky na platforme, či klasické „dreváky“.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!