Ako zladiť vaše topánky s akýmkoľvek oblečením

S ohromným počtom rôznych možností môže byť naozaj ťažké vybrať si zo šatníka jedno skvelé oblečenie. Napriek tomu, že v súčasnosti môžete nosiť čokoľvek, mali by ste zvážiť dodržiavanie niektorých jednoduchých pravidiel, ktoré vám pomôžu rozvíjať svoj vlastný štýl a čo je najdôležitejšie, cítiť sa vo všetkom pohodlne.

Ako zladiť vaše topánky s akýmkoľvek oblečením
Ako zladiť vaše topánky s akýmkoľvek oblečením (Foto: unsplash.com)

Aby sme vám výber vhodnej kombinácie uľahčili, povieme si niečo o najvhodnejších kombináciách moderných topánok s vaším oblečením.

Šedé nohavice si rozumejú s každou farbou topánok

Môžete ich kombinovať so všetkými základnými farbami topánok. Toto je skutočne výhodné, keď neviete, ktoré nohavice si vybrať, aby zodpovedali vášmu obľúbenému štýlu topánok. Vďaka šedivým odtieňom pekných nohavíc budete vyzerať štýlovo aj bez námahy.

Ako je na tom čierna farba?

Je bežné, že čierna sa zhoduje so všetkým. Ale nie všetko sa zhoduje s čiernou farbou! V prípade bielych topánok to môže vyzerať dosť smiešne. Rovnaké pravidlo platí pre akýkoľvek odtieň hnedej. Vždy bude medzi týmito farbami existovať nesúlad.

Ak chcete vytvoriť zaujímavý vzhľad, je lepšie zvoliť k bielym topánkam jasné farby nohavíc. Kombinovať do kontrastu sa v tomto prípade moc neoplatí.

A čo denim?

Ak by ste hľadali ideálnu farbu nohavíc, ktorá sa hodí ku každému odtieňu vašej obľúbenej obuvi, vyskúšajte rifle. Denim je v tomto smere skvelým doplnkom. Pozor si ale musíte dávať na charakter udalosti, na ktorú si ich obliekate. Vždy je to viac menej typ neformálnejšieho charakteru oblečenia, preto ho na slávnostné chvíle nepoužívajte.

V podstate to nie je nič zložité, treba si ale dávať pozor aj na typ obuvi a materiál nohavíc. Vždy však platí, že menej je viac. Tak na to vo vlastnom záujme pri výbere svojho oblečenia myslite.

Text:PR