Elektrický vibrátor je medicínsky vynález

Americká kríza burzy v New Yorku zasiahla celý svet a Amerika sa dlhé mesiace spamätávala z katastrofy. USA bola v období dvadsiatych rokov dvadsiateho storočia považovaná za jednu z najhorších dôb z hľadiska výskytu ženskej hystérie. Skúsite hádať, prečo tomu tak bolo? Aj keď najzaujímavejšie je na tom riešenie celého problému.

Elektrický vibrátor je medicínsky vynález
Elektrický vibrátor je medicínsky vynález (Foto: unsplash.com)

Ženy trpeli silnými pocitmi úzkosti a smútku za mužmi, ktorí pracovali kilometre ďaleko od domova a nechodili často domov. Dôvod bol teda jasný, muži boli preč a ženy ostávali samé. Opustené ženy s deficitom sexuálneho života chradli nielen na duši, ale aj na tele. Doktori preto vymysleli rýchle riešenie pre ženský pôžitok – elektrické vibrátory.

Vibrátor je tak už od začiatku sexuálna pomôcka používaná pri ženskej masturbácii. Dnes je už používaný aj ako doplnok na spestrenie pohlavného styku. Pri vibrátore sa jedná o imitáciu mužského penisu. Pre zvýšenie príjemných pocitov vibruje, z toho je aj odvodený jeho názov – vibrátor alebo presnejšie elektrický vibrátor. Dildo je zase varianta vibrátoru, ktorá nemá vibrácie.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!