Z čoho by mal pozostávať váš letný makeup? Stačí vám len týchto pár vecí!

Žiadna z nás nemá rada na leto ťažký makeup, ktorý sa vám pri vysokých teplotách začne roztekať a vy vyzeráte už v polke dňa ako keby ste sa ani nemaľovali. Preto vám stačí len niečo ľahké, čo podčiarkne vašu prirodzenú krásu, no zároveň budete vyzerať, akoby ste takto ráno vstali. Čo by vám nemalo chýbať vo vašej letnej kozmetickej výbave?

Z čoho by mal pozostávať váš letný makeup? Stačí vám len týchto pár vecí!
Z čoho by mal pozostávať váš letný makeup? Stačí vám len týchto pár vecí! (Foto: unsplash.com)

BB krém alebo ľahký makeup

Ak máte na tvári určité nedokonalosti, ideálnou voľbou je BB krém alebo ľahký makeup. Ten vám neupchá póry a nebudete ho cez deň cítiť na pleti. Na leto by ste si mali vyberať také makeupy a BB krémy, ktoré majú aj SPF faktor, a tak vás bude chrániť pred slnečnými lúčmi.

Aj tu pri výbere môže článok ako vybrať make up a ktorý je najlepší na stránkach Nákupnej poradne.

Vodeodolná špirála

Ak nechcete mať okolo očí fľaky a popadanú špirálu, kúpte si radšej vodeodolnú, ako tú obyčajnú. Vydrží pot, dážď, prípadne slzy. Môžete si ju bez problémov dať aj na kúpalisko či k jazeru. Najprv si ju však otestujte, pretože nie každá špirála, ktorá má na sebe napísané, že je vodeodolná, tak taká aj bude.

Krémové očné tiene

Očné tiene v krémovej konzistencií vydržia v lete o čosi viac ako tie obyčajné, práškové. Nebudú vám zaliezať do vrások a v polke dňa sa z nich nestanú len machule. Aplikácia nie je zložitá, stačí ak si prstom nanesiete trochu tieňa na celé viečko a okraje zjemníte štetcom.

Šťavnatý rúž

Rúž v ružových, fialových či červených odtieňoch je na letné dni ako stvorený. Namiesto balzamov a neutrálnych rúžov siahnite po niečom sviežejšom a výraznejšom. Rúž tiež môžete použiť aj ako krémovú lícenku, stačí, ak si aplikujete malé množstvo na líčka a poriadne rozotriete do stratena.

Váš celkový výzor samozrejme ovplyvňujú aj vaše zuby. Ak je to niečo s čím ste nespokojná, môžete využiť bielenie zubov.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!