Zimné doplnky, ktoré vás zahrejú, no zároveň sú štýlové

Čím ozvláštniť zimný outfit? V tomto období je pre nás najdôležitejšie, aby sme zostali v teple a módu moc neriešime. Ale dá sa to urobiť aj tak, aby ste boli štýloví, no zároveň zostanete v teple. Dá sa to jednoducho, pomocou štýlových doplnkov. Ktoré veci by ste si mali jednoznačne zaobstarať, aby ste aj v zime vytŕčali z davu sivých a hnedých kabátov?

Zimné doplnky, ktoré vás zahrejú, no zároveň sú štýlové
Zimné doplnky, ktoré vás zahrejú, no zároveň sú štýlové (Foto: pixabay.com)

Čiapky a šály

Klasickými doplnkami, ktorý má doma asi každý z nás sú práve čiapky a šály. Kedysi bolo pravidlom, že mali byť tieto dve veci zladené, no teraz to už neplatí. V tomto prípade stavte na kvalitné materiály, ktoré vás poriadne zahrejú – vlna, alpaka alebo kašmír. Keďže sú to doplnky, tak sa ceny aj pri kvalitnejších materiáloch nešplhajú tak vysoko, ako pri iných kúskoch oblečenia. Čo sa týka farieb, tak ideálne sú pastelové farby, prípadne zaujímavé vzory.

Kabelky v zimnom prevedení

Prečo si nekúpiť podľa ročného obdobia aj kabelku? Nemusí sa jednať len o tie klasické modely, no čoraz obľúbenejšími sa stávajú kabelky z kožušiny, tweed látky alebo len s kožušinovými detailmi. Aj keď to môžu byť len malé detaily na kabelke, tak ju to dokáže pekne ozvláštniť a bude vám ladiť ku kabátu, či bunde s kožušinou na kapucni. Opäť, nemusíte siahať len po klasických farbách, akými sú hnedá, čierna alebo krémová. Nájdite si kabelku napríklad v krvavo červenej, smaragdovo zelenej alebo tmavo modrej. Najmä pri detskom oblečení je dobré zaobstarať si pečiatku na oblečenie – textil.

Čelenky

V poslednom čase sa stávajú obľúbenými aj rôzne modely čeleniek, keďže sú nie len praktické, ale aj štýlové. Čelenky môžu byť pletené, kožušinové alebo látkové. Majú rôzne veľkosti, vzory a farby. Sú dni, kedy nemáte náladu vymýšľať kreatívne outfity, a práve vtedy si k celočiernemu outfitu môžete dať farebnú čelenku. No a už aj vďaka tomuto detailu budete vyzerať zaujímavejšie.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!