Ohúrte kamarátky svojimi značkovými dámskymi hodinkami

Vyznáte sa v móde? Potom určite viete, že na každom detaile záleží. Tak ako si potrpíte na výbere kabeliek a topánok, nezabúdajte ani šperky alebo iné módne doplnky. Každá dáma by vo svojej šperkovnici určite mala mať náramkové hodinky, ktoré jej závidí každá jedna kamarátka.

Ohúrte kamarátky svojimi značkovými dámskymi hodinkami (Foto: ichrono.sk)

Prečo značkové dámske hodinky

Podľa toho, aký štýl prevláda vo vašom šatníku, si určite vyberáte všetky módne doplnky. Riadite sa aj farbami a materiálmi, no niekedy vo veľkom zaváži aj cena. Je síce pravda, že pokiaľ chcete vlastniť dámske značkové hodinky, siahnete trochu hlbšie do vrecka, no keďže kvalitné hodinky sa často dedia z generácie na generáciu alebo nám umožňujú lepšie vyjadriť naše spoločenské postavenie, možno hovoriť o vysokej hodnote najmä po emocionálnej stránke. Náramkové hodinky, nielen dámske, ale aj pánske, často obsahujú drahé kamene alebo strojčeky s tradíciou výroby aj niekoľko desiatok rokov, pracujúce s maximálnou presnosťou.

Čím na vaše priateľky zapôsobia vaše náramkové hodinky najviac? Môže to byť kvalitné spracovanie remienka, ale aj číselník hodiniek. Minimalistky očaria takmer prázdne číselníky, kde-tu nejaký kamienok, no tie z vás, čo rady šokujú, si zdobia zápästia výraznými hodinkami, čo do tvaru, farby, veľkosti aj dizajnu číselníka. Na číselníkoch sa objavujú chronografy, perleť, obrázky alebo vzory, príp. sa dá vidieť aj samotný strojček hodiniek. Dámske hodinky môžu byť až natoľko výrazné, že pokojne v outfite nahradia prítomnosť iného šperku. Zlaté, strieborné, oceľové, kožené alebo kaučukové remienky vám v prípade, že vlastníte dámske značkové hodinky, skutočne vydržia, a nemusíte sa obávať ani nijakých zdravotných ťažkostí či zafarbenia kože. Certifikáty prikladané k hodinkám budú zárukou vašej spokojnosti.

Elegantné hodinky do práce aj spoločnosti

Náramkové hodinky sú bezpochyby tým najlepším ukazovateľom času. Zabudnite na kontrolovanie mobilného telefónu a využívajte ho, iba keď je to nutné. Presný čas vám ukážu vaše značkové hodinky. Nechajte vaše kamarátky zhíknuť zakaždým, keď ich uvidia na vašom zápästí. Prevláda vo vašom šatníku elegantná móda alebo sa často zúčastňujete na rôznych spoločenských udalostiach? Dámske elegantné hodinky zaujmú v pastelových aj výrazných farbách, a to nielen v súčasnom modernom prevedení. Čoraz častejšie vídať na ženskej ruke aj hodinky s retro dizajnom, s číselníkmi náramne pripomínajúcimi minulé storočia. Aj takýto šperk veľa napovie o vašej osobnosti. Úzke alebo široké remienky môžu byť pokojne aj viacfarebné, prípadne farebne kontrastujú s číselníkom alebo puzdrom dámskych hodiniek.

Text: PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!