4 tipy na darček pre kamarátku

Kamarátky sú tie úžasné osoby, bez ktorých si mnohokrát život ani nevieme predstaviť. Je preto logické, že ich chceme potešiť a obdarovať niečím rovnako úžasným. Náušnice či náhrdelníky Tommy Hilfiger nič nepokazia, inšpirovať vás ale môžu aj ďalšie tipy.

4 tipy na darček pre kamarátku
4 tipy na darček pre kamarátku (Foto: watch4u.sk)

1. Dámska jazda

Čo je viac ako spoločne strávený čas? Urobte si celý deň pre seba a zájdite si na nákupy, kozmetiku, masáž, na pohárik alebo na pekný výlet. Zážitky sú mnohokrát najlepším darčekom a neprekoná ich ani drahý dar.

Nebojte sa ani niečoho adrenalínovejšieho ako je kyvadlový zoskok alebo jazda v športovom aute. Dvojnásobne to platí v prípade, ak ste časovo vyťažené a horko-ťažko si nájdete čas aspoň na spoločnú kávičku.

2. Šperk alebo kvalitná bižutéria

Nádherné náušnice Tommy Hilfiger alebo iný šperk neurazí žiadnu ženu. Navyše bude pripomienkou vášho priateľstva po veľmi dlhú dobu. Teraz už záleží len na tom, či to bude výstredný kúsok kvalitnej bižutérie, alebo niečo jednoduché zo striebra alebo ocele. Určite nič nepokazíte ani štýlovým náramkom priateľstva.

3. Vlastnoručne vyrobený darček

Ak vaša kamarátka nie je práve typ na moderné náhrdelníky Tommy Hilfiger môžete jej vyrobiť originálny módny doplnok vlastnými rukami. Vo vodách internetu nájdete množstvo návodov na výrobu šperkov, kozmetiky, fotorámikov a pod. Nech pôjde o akýkoľvek typ darčeku, originalita a vlastná práca sa vždy cení.

4. Kurz varenia

Pokiaľ vaša kamarátka zatiaľ vareniu neprišla na chuť, kurz je zábavný spôsob, ako sa naučiť aspoň základy. Možno ju napokon toto umenie očarí a najbližšia návšteva bude gastronomickým zážitkom. Druhá možnosť je, že si varenie užíva a rada skúša nové veci. Naučiť sa triky skúsených kuchárov môže práve na kurzoch, ktoré môžu byť zamerané na prípravu sushi, steakov alebo vegetariánsku kuchyňu.

Text:PR