Kvalita pre vašu tlačiareň dostupná online

Tlačiareň už dávno nepatrí iba medzi potrebné vybavenie kancelárií. Vlastnú tlačiareň má mnoho domácností. Tlačíme seminárne práce, domáce úlohy a mnohé gazdinky aj recepty či tipy pre domácnosť. Ak chcete vaše náklady na tlač znížiť, prinášame vám tip, ako ušetriť pri kúpe nového tonera.

Kvalita pre vašu tlačiareň dostupná online
Kvalita pre vašu tlačiareň dostupná online (Foto: naplne-do-tlaciarni.sk)

Tonery do tlačiarne a ich pohodlný výber

Pri kúpe nového tonera máte na výber z dvoch možností. Môžete si kúpiť originálny alebo alternatívny toner do tlačiarne.

Originálne tonery do tlačiarne pochádzajú priamo od výrobcov tlačiarní. Môžete sa tak plne spoľahnúť na ich kompatibilitu s vaším modelom. Pri výmene tonera sa nemusíte obávať poškodenia tlačiarne alebo znehodnotenia samotného tonera. Originálne tonery do tlačiarne majú však aj jednu nevýhodu. Je ňou cena. Za originalitu značky si budete musieť priplatiť.

Ak potrebujete na výdavkoch na tlač ušetriť, riešením sú alternatívne tonery do tlačiarne. Vaše dokumenty vytlačia rovnako kvalitne. Nemusíte sa obávať ani menšieho počtu vytlačených strán oproti originálnym tonerom.

Alternatívne tonery do tlačiarne sa vyrábajú z nových dielov. Pri výrobe sú použité kvalitné materiály. Ak uvažujete o kúpe alternatívneho výrobku, obráťte sa na predajcu overeného zákazníkmi. Dôležitým ukazovateľom kvality predávaného tovaru je tiež poskytovaná záruka na tlač. Musí byť minimálne 24 mesiacov. Na trhu nájdete kvalitné alternatívne tonery pre každý typ tlačiarne.

Potrebujete toner CE285A?

Ak hľadáte alternatívny toner pre vašu tlačiareň HP, vhodnou voľbou je aj toner CE285A. Jeho kapacita je až 2 000 strán pri pokrytí 5%. Kvalita tlače v ničom nezaostáva za originálnym tonerom. Nemusíte sa obávať šedých šmúh a neostrých písmen. Je výbornou voľbou pre tlač každého dokumentu. Toner CE285A spĺňa medzinárodné štandardy kvality. Záruka na kvalitný toner je 24 mesiacov. Je vhodný pre každodenné použitie v domácnosti aj kancelárii. Kúpou tonera CE285A okrem toho ušetríte na nákladoch na tlač.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!