More a odpočinok v lete aj zime

Nestihli ste ísť v lete na dovolenku? Nevadí. Čas na odpočinok si môžete urobiť kedykoľvek. Dnes môžete cestovať k moru uprostred zimy. V ponuke cestovných kancelárií už dokonca nájdete aj prvé pobyty a zájazdy na nastávajúcu sezónu jar-leto 2019.

More a odpočinok v lete aj zime (Foto: unsplash.com)

Last minute dovolenka sa vám bude páčiť

Last minute dovolenka je častou voľbou výberu dovolenky najmä ak chcete ušetriť peniaze. Ponuka last minute dovolenky nemusí byť menej kvalitná ako ponuka dovolenky pred zľavou. Pri výbere však musíte rátať s menšími možnosťami výberu hotela. V ponuke cestovných kancelárií nájdete last minute dovolenky All incluzive aj Ultra all incluzive. Do atraktívnych destinácií sa tak môžete vybrať oveľa lacnejšie. Pred konečným rozhodnutím o kúpe last minute dovolenky odporúčame zistiť si čo najviac informácií o hoteli aj cieľovej destinácii. Porovnajte tiež ceny vybraného pobytu s pôvodnými cenami alebo cenami u konkurencie.

Dovolenka Sardínia

Sardínia sa stala obľúbenou turistickou destináciou najmä vďaka krásam prírody. No nájdete tu toho omnoho viac. Tento druhý najväčší taliansky ostrov si získa každého návštevníka srdečnou pohostinnosťou miestnych obyvateľov. Krásna dovolenka na Sardínii vám učarí aj upravenými plážami a čistým morom.

Na dovolenke v Sardínii neobíďte ani možnosť nákupu na trhoch alebo malých tradičných obchodíkoch. Počas prechádzky vás iste osvieži pohár vychladeného nápoja alebo silná talianska káva. Ale pozor na siestu. Počas obeda všetci taliani odpočívajú. Môže sa stať, že vás jednoducho nebude mať kto obslúžiť.

Upravené pláže a kvalita ubytovania

Na dovolenke na Sardínii na vás kvalitné ubytovanie v hoteloch. Mnohé hotely majú vlastný bazén a ponúkajú možnosť športového vyžitia. Samozrejmosťou je ihrisko pre deti. Milovníci histórie si môžu v rámci fakultatívnych výletov prezrieť množstvo historických pamiatok. A nenechajte si ujsť pohľad na západ slnka. Nádherné farby oblohy vám iste utkvejú v pamäti.

Text: PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!