Uvažujete o kúpe nového krytu na mobil? Ktorý je pre vás ten najlepší? Plast, silikón či hliník?

Vlastniť akýkoľvek mobilný telefón je dnes už bežná samozrejmosť. Ľudia potrebujú komunikovať so svetom či už telefonicky, správami alebo pomocou internetu. Hádam nikto z nás by bez tejto malej schopnej vecičky príliš dlho nevydržal. K tomu, aby nám náš telefón slúžil čo najdlhšie, ho potrebujeme vybaviť správnym krytom.

Uvažujete o kúpe nového krytu na mobil? Ktorý je pre vás ten najlepší? Plast, silikón či hliník? (Foto: premobily.sk)

Aký kryt na mobil si vybrať, aby sme boli naozaj spokojní

Treba si uvedomiť, že kryt nie je len na parádu. Aj keď perfektne doplní náš imidž, najdôležitejšia úloha, ktorú plní, je ochrana nášho telefónu. Možno sa pýtate: „Prečo?“, odpoveď je jednoznačná. Nikdy neviete, čo sa môže stať. Niekedy stačí sekunda nepozornosti a to, na čo ste tak dlho pracovali, sa rozbije na malé kúsky priamo pred vašimi očami. A vtedy bude neskoro „plakať nad rozliatym mliekom“. Nemusí sa to prihodiť len nám. Mnohí to poznáme, že aj naše ratolesti si často krátia chvíle príjemnej nudy a sladkého ničnerobenia prezeraním si napríklad našich fotiek. Deti sú prchké a nemyslia na následky. Raz-dva a telefón je na zemi.

Pokiaľ práve uvažujete o spoľahlivej ochrane vášho mobilného zariadenia, porozmýšľajte najskôr, ako často ho používate. Či ho máte k ruke „prilepený“ alebo naň veľakrát iba „sadá prach“ na polici. Už aj to je prvý krôčik k tomu, aby ste zistili, čo je pre vás to najlepšie.

Silikónové obaly na mobily

Pre všetkých, ktorí majú radi hlavne super kvalitu, dávame do pozornosti silikónové obaly na mobily, ktoré sú veľmi odolné voči pádom a podobným nepríjemnostiam. Jednoducho sa navlečú na zariadenie a tým, že bývajú priesvitné, nijakým spôsobom nemenia imidž telefónu. Je však pravda, že po dlhšom čase (viacerých rokoch) začínajú trochu „žltnúť“ a opotrebúvať svoj dokonalý vzhľad. Našťastie, telefóny meníme pričasto na to, aby sme to vôbec spozorovali. ?

Plastové a hliníkové kryty

Sú skôr výborným doplnkom, avšak netreba zabudnúť, že aj tieto kryty spoľahlivo ochránia váš telefón. Je síce pravda, že drobné škrabance a odreniny si vždy nájdu svoju cestu, ale v prípade, že svoj telefón verne opatrujete a strážite, tak budú slúžiť k vašej spokojnosti veľmi dlhý čas. Nebojte sa experimentovať a vymieňajte si ich tak často, ako dostanete chuť. Zmena je život a vedie väčšinou vždy k lepšiemu.

Text: PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!