S termolisom môžete uzdu vašej fantázii popustiť naplno

Každý jeden predmet má v našom živote nevyčísliteľnú hodnotu, no ten, na ktorého výrobe sa osobne zúčastníme a priložíme ruku k dielu – je najvzácnejší. A zopár podobných si môžete vytvoriť aj vďaka termolisu na hrnček. Univerzálnemu zariadeniu, s ktorým sa zabavíte a naplno popustíte uzdu vašej fantázii.

S termolisom môžete uzdu vašej fantázii popustiť naplno
S termolisom môžete uzdu vašej fantázii popustiť naplno (Foto: termolis.sk)

Čo je termolis na hrnček?

Termolis je univerzálne zariadenie, ktoré funguje na podobnom princípe ako klasická tlačiareň. Tu však nie je výstupným materiálom papier, ale trojrozmerný objekt. Nový termolis na hrnček si môžete kúpiť aj v e-shope a nemusíte sa spoliehať na veľké tlačiarenské spoločnosti, ktoré chcú na vás len zarobiť. Vďaka tomuto zariadeniu si môžete jednofarebný hrnček oživiť vlastnou fotografiou alebo iným zaujímavým obrázkom.

Princíp funkcie potlače hrnčekov

V prípade tejto tlače sa využíva tlak a teplo, prostredníctvom ktorého sa konkrétny obraz prenesie na daný predmet – odborne sa tento proces nazýva sublimácia. Potlačiť však môžete aj textil, puzdro na mobil alebo čiapku, podľa toho, ktorý termolis si vyberiete a potrebujete. V našom prípade ide o kvalitnú potlač hrnčekov, na ktorú sa používa termolis na hrnčeky.

Je to tiež výborná pomôcka pri výrobe reklamných predmetov, ktoré využíva každá jedna spoločnosť. A pokiaľ by ste niečo podobné potrebovali konkrétne do tej vašej firmy, na termolis.sk nájdete všetko dôležité. Popustiť uzdu fantázii však môžete vďaka týmto zariadeniam aj u vás doma.

Termolis funguje rýchlo a s kvalitným zobrazením všetkých detailov. Vytvoríte si s ním originálne tričko, čiapku alebo hrnček, ktorý sa môže stať predmetom krásneho daru na najkrajšie sviatky v roku.

Text:PR