Šperky, ktoré môžete kombinovať k elegantnému oblečeniu

Každá žena, aj žena na materskej dovolenke, sa chce z času na čas obliecť elegantne. Sú však aj také ženy, ktoré elegantné oblečenie neznášajú, pretože ho musia nosiť neustále, keďže majú v práci stanovený dress code.

Šperky, ktoré môžete kombinovať k elegantnému oblečeniu
Šperky, ktoré môžete kombinovať k elegantnému oblečeniu (Foto: elbeza.sk)

K elegantnému oblečeniu je ale potrebné ladiť aj šperky. Aké šperky budete môcť kombinovať s týmto oblečením?

Šperky Oliver Weber

Rakúska značka moderných šperkov, ktoré nesie meno po ich tvorcovi a zakladateľovi, využíva na výrobu šperkov najmä kvalitné kryštály Swarovski. Sú jedinečné a dokážu podčiarknuť krásu každej ženy akéhokoľvek veku.

Ak preferujete elegantné oblečenie, alebo si to váš zamestnávateľ vyžaduje, obohaťte svoju šperkovnicu o šperky Oliver Weber. V ponuke šperkov tejto značky si môžete vybrať jemné náušnice Oliver Weber, prívesky, náramky, náhrdelníky, prstene, ale dokonca aj brošne tejto značky.

Ak preferujete kostýmové nohavice a jednoduché biele blúzky, odporúčame vám vybrať si jemné náušnice s krištáľmi Swarovski v tvare kvetov, či srdiečok a k nim zladiť výraznú, pokojne aj farebnú brošňu. Veľká farebná brošňa oživí bielu blúzku a zároveň dokonale nahradí dlhý prívesok, ktorý vám možno pri práci bude zavadzať.

Šperky Sagapo

Ak vás rakúska značka príliš nezaujala, predstavíme vám talianske šperky. Značka bola založená v roku 2009, takže sa jedná o pomerne novú značku šperkov. Zameriavajú sa predovšetkým na predaj oceľových šperkov. Oceľové šperky viaceré ženy kombinujú hlavne k menej formálnemu oblečeniu, ale moderné šperky Sagapo môžete bez problémov kombinovať k elegantnému outfitu. V ponuke nájdete pekné náušnice, prívesky, ale aj náramky. Sú z kvalitnej chirurgickej ocele, čo ocenia najmä ženy, ktoré majú alergiu na kov.

Táto značka šperkov sa môže pochváliť ponukou pekných náramkov a príveskov. Sú štýlové, ľahko kombinovateľné a navyše z kvalitného materiálu, ktorý sa ani pri pravidelnom nosení neopotrebuje.
Šperky odporúčame kombinovať k cigaretovým elegantným nohaviciam a blúzkam slim fit strihu.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!